Zájezd na představení ND Brno: ROZMARNÉ LÉTO

9. května s námi můžete zajít do lužáneckého parku a navštívit představení Rozmarné léto. Tak jako Vančura čaruje okouzlujícím způsobem s českým jazykem, chce ND Brno divákovi předvést cirkus se slovy, pantomimu s písmeny, žonglování s větami, navíc doprovázenou akrobatickými kousky a kouzelnickými triky.

Herci již od listopadu dostávají lekce od učitelů akrobacie, aby se předvedli na visuté hrazdě, akrobatických kruzích a šálech, aby se Arnoštek před užaslými zraky diváků prošel po laně. Uvedení inscenace v tak výjimečném prostoru jako je cirkusové šapitó bude pro diváky, a neméně také pro herce činohry NdB, něco zcela nového a neobvyklého. Uvidíte zkrátka skutečný cirkus s klauny a akrobaty, s živou hudbou a občerstvením. Ze zimní nebo předjarní nálady vstoupíte do cirkusového stanu, ve kterém zažijete kouzlo, protože šapitó ovládne červnová atmosféra.

Režie: Jakub Nvota

Začátek představení: v 19:00 hodin v cirkusovém šapitó v Lužáneckém parku v Brně.

Doprava v rámci „Projektu na podporu dostupnosti Národního divadla Brno“ zdarma.

• Zájezd na představení ND Brno: ROZMARNÉ LÉTO