VÝSTAVA: NEBÝT NA TO SAMA

Přijměte pozvání na výstavu fotografií třinácti žen, do jejichž života vstoupilo onkologické onemocnění. Vznikl projekt Nebýt na to sama, jehož cílem je podpora žen v době nemoci i po ní... Vernisáž výstavy, nad kterou převzala patronát Jaromíra Vítková, senátorka, se koná v pátek 5, dubna 2024 v 17 hodin za účasti zakladatelky projektu Andrey Novákové i senátorky Jaromíry Vítkové. Výstava potrvá do 12. dubna vč. a můžete na ni zajít v pracovních dnech a v neděli v době od 14 do 17 hodin do MKS na Ptačině, Opletalova 22. Projekt Nebýt na to sama vznikl z myšlenky bývalých onkologických pacientek a vystihuje přání lidí s podobným osudem. V okamžiku, kdy do života vstoupí onkologické onemocnění, je celkem jedno, kolik je vám let, jaké máte postavení a kolik máte kolem sebe blízkých osob. Je to situace, která otřese vším, co jste ve svém dosavadním životě považovali za stálé a bezpečné. V tomto okamžiku je důležité vědět, že stejně jako VY se cítily tisíce žen před vámi a v ten daný okamžik řeší stejný problém. Důležité je NEBÝT NA TO SAMA!

• VÝSTAVA: NEBÝT NA TO SAMA