TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT

Letošní Tříkrálový koncert připravuje MKS na pátek 5. ledna t.r. Jeho začátek je v 17:00 hodin v sále MKS Adamov na Ptačině a představí se v něm SWING DIXIE VOJENSKÉ HUDBY OLOMOUC. Dobrovolné vstupné je určeno na Tříkrálovou sbírku pořádanou Oblastní charitou Blansko.

V programu zazní vánoční písně a skladby našich i zahraničních autorů.

Kapela Swing Dixi vznikla v roce 2013. Toto uskupení se skládá z 8 členů Vojenské hudby Olomouc.Repertoár kapely vychází převážně z tradičního jazzu a swingu. Obsahuje nejen skladby zahraničních interpretů (L. Armstrong, D. Ellington, K. Ball, Ch. Barber), ale i českých autorů (J. Ježek, V+W, J. Suchý, J. Šlitr).

Kapela SD zabezpečuje akce v rámci AČR. Účinkuje na společenských akcích, koncertech, festivalech, plesech, promenádních a adventních koncertech.

  • TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT