SALONEK DĚTSKÝCH ADAMOVSKÝCH UMĚLCŮ 2021

Situace, která stále přetrvává kolem nás, ovlivňuje naše soukromé i pracovní životy. Už podruhé se dotkla také soutěže pro dětské výtvarníky - Salonku dětských adamovských umělců. Přes veškerá omezení a změny jste do MKS doručili téměř 150 soutěžních prací. Moc nás zájem dětí i podpora rodičů těší. A protože se prozatím stále nejde sejít ve větším počtu, jak tomu při vyhodnocení akce bývá, rozhodli jsme se vyhodnocení rozdělit. První hodnocení, při kterém si vybírali práce pro osobní ceny pořadatelé výstavy, probíhalo v posledním dubnovém týdnu. Do uzávěrky tohoto vydání Zpravodaje si práce pro ocenění vybralo šest pořadatelů. Ostatní dorazí v průběhu týdne, proto zde nenajdete fotografie všech hodnotitelů. V týdnu od 10. května pozveme do MKS autory těchto oceněných prací k převzetí osobních cen pořadatelů akce. V tuto chvíli netušíme, zda půjde setkání uspořádat hromadně, nebo zda pozveme v potřebných intervalech vždy příslušného pořadatele a dětského autora zvolené práce (samozřejmě s rodiči). Fotografie vám alespoň část těch, kteří se na odměnu mohou těšit, napoví. Poté, co dojde k rozvolnění a na výstavu budete moci zavítat, budete o ostatních výhercích rozhodovat vy a oceněna bude dvacítka prací, která se nejvíce bude líbit vám. Těšíme se na setkání v květnu a zveme vás už nyní k návštěvě Salonku dětských adamovských umělců 2021. Termín, od kterého budete moci na výstavu zavítat, zveřejníme zde - na webu MKS i na plakátech. Za pořadatele akce Jitka Králíčková MKS Adamov „Nuda není špatná, pokud podporuje kreativitu a vybičuje vás k tomu, něco vymyslet právě proto, abyste se nenudili”.

• SALONEK DĚTSKÝCH ADAMOVSKÝCH UMĚLCŮ 2021