SALONEK DĚTSKÝCH ADAMOVSKÝCH UMĚLCŮ

Přípravy tradiční soutěže a výstavy vrcholily, když byly naráz přerušeny opatřeními kolem koronaviru. Tehdy jsme vám slíbili, že o akci nepřijdete. Jen se bude v letošním roce konat jinak a jindy. Nyní se opět můžeme pustit do práce a výstavu pro vás připravit. Chceme vás proto požádat, abyste svoje práce dokončili a připravili k odevzdání. Ty, které jste pro akci doručili již v březnu do MKS, samozřejmě do akce přidáme. A zde jsou informace k letošnímu "salonku".

1. Práce nebudeme v letošním roce hromadně svážet. Doručit nám je musíte ve dnech 22. nebo 23. června, tzn.v pondělí (22. 6.) v době mezi 9.00 a 12:00 hodinou, nebo v úterý (23. 6.) v době mezi 14:00 a 18:00 hodinou.

2. Zástupci pořadatelů akce, kterými jsou opět Městské kulturní středisko Adamov, Město a Farnost Adamov, firmy Adavak a Eden Europe s.r.o. Adamov, si zvolí práci, jejíž autor bude oceněn osobní cenou pořadatelů akce. Záštitu nad akcí opět převzala Ing. Jaromíra Vítková, členka Senátu ČR.

3. Vítězné práce však letos budete vybírat vy všichni, kdo výstavu v době jejího konání navštívíte. Připraveny pro vás budou "kuličkobody", které dáte těm vystaveným pracem, které se vám budou nejvíce líbit.

4. Vyhodnocení soutěže provedeme po skončení výstavy a v září t.r. se můžete těšit na slavnostní setkání spojené s předáním odměn autorům oceněných prací.

Omlouváme se za komplikace, ale věříme, že i letos nám výstava představí nadějné dětské výtvarníky.

• SALONEK DĚTSKÝCH ADAMOVSKÝCH UMĚLCŮ