SALONEK DĚTSKÝCH ADAMOVSKÝCH UMĚLCŮ

POZOR - Z DŮVODU ZÁKAZU VYHLÁŠENÉHO VLÁDOU ČR SE RUŠÍ PLÁNOVANÁ VERNISÁŽ VÝSTAVY. JEJÍ VLASTNÍ PRŮBĚH BUDE REALIZOVÁN V TERMÍNU, KTERÝ VÁM SDĚLÍME ZDE, NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. Je tu nový rok a s ním další ročník soutěže pro dětské výtvarníky, který je spojen s výstavou prací dětských umělců, a to v termínu od 20. – 27. března 2020 Motto akce: POHÁDKY VČERA A DNES Místo konání: Společenské centrum MKS Adamov, Komenského Pořadatelé akce: MKS Adamov, Město Adamov, farnost Adamov, firma Adavak a Eden Europe Adamov. Záštitu nad akcí převzala Ing. J. Vítková, členka Senátu ČR. V kulturním programu vystoupí žáci ZUŠ Jedovnice, třídy pí. uč. Hany Korčákové.

• Příprava soutěžních prací v rámci třídních kolektivů, školní družiny, klubů, kroužků i jednotlivců do 15. 3. 2020.
  • Uzávěrka soutěže v pondělí, 16. 3. 2020 v 10:00 hodin.
  • Svoz prací z MKS, MŠ, ZŠ a ZUŠ 16. 3. 2020 dopoledne.
  • Vyhodnocení prací pořadateli akce 16. 3. 2020.
  • Příprava výstavy prací organizátory akce do 20. 3. 2020.

Slavnostní vernisáž výstavy výtvarných prací spojená s předáním ocenění autorům vítězných prací 20. 3. 2020 v 17:00 hodin ve Společenském centru MKS Adamov na Horce, Komenského 6.

• SALONEK DĚTSKÝCH ADAMOVSKÝCH UMĚLCŮ