ŘÍJNOVÁ VÝSTAVA PŘEDSTAVÍ PRÁCE ALENY JOSEFOVÉ

Ve dnech 8. - 17. října vás už nyní zveme k návštěvě výstavy paní Aleny Josefové (realistická kresba), kterou připravuje MKS do Společenského centra na Horce (Komenského 6). Vernisáž výstavy se uskuteční v neděli 8. října 2023 v 16:00 hodin. Jako speciální host při ní vystoupí Bohouš Josef spolu s Martinou Látalovou s krátkým recitálem. Výstavu můžete navštívit v pracovních dnech v době od 14:00 do 17:00 hodin a v neděli od 14:00 do 16:30 hodin. Alena Josefová - několik slov o sobě... Miluji tvůrčí činnost a protože se ráda učím nové věci, navštívila jsem před čtyřmi lety kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pomaličku, krůček po krůčku, jsem pronikala do tajů realistické kresby. Začínala jsem jednoduchými obrázky podle YouTube, učila se stínovat, čerpala z odborných knih. Umění kreslení nemá žádné hranice, tak abych se zdokonalovala, sedím v podstatě každý večer s tužkou v ruce nad papírem a nechybí sklenička dobrého vína. Zájem okolí o mé kresby mě neskutečně nabíjí, a proto se s chutí pouštím do náročnějších kreseb. Po dvou letech pilné práce jsem uspořádala první výstavu a pro velký úspěch si ji opět po dvou letech zopakovala. A je mi velkou ctí představit svoji práci u vás, v Adamově.

• ŘÍJNOVÁ VÝSTAVA PŘEDSTAVÍ PRÁCE ALENY JOSEFOVÉ