OD 1. ZÁŘÍ SE NA VÁS V KNIHOVNĚ MKS TĚŠÍ NOVÝ KNIHOVNÍK

Jak jste jistě zaznamenali, skončila pracovní poměr v MKS Adamov paní knihovnice Hana Ondroušková. Ještě jednou jí děkujeme za odvedenou práci a rádi bychom vás infomovali, že od 1. září do knihovny nastoupí nový knihovník, pan Čeněk Šmerek. Dobrý den, jmenuju se Čeněk Šmerek, jsem rodilý Adamovčák a mám radost, že se od 1.září budeme potkávat v naší knihovně. Vystudoval jsem střední knihovnickou školu v Brně na Kotlářské ulici a věřím, že se mi moje znalosti v oboru povede převést i do praxe. Ve volném čase rád čtu, chodím na procházky, hledám kešky, cestuju a mojí speciální vášní je Rumunsko, kde se mi podařilo s přestávkami strávit téměř rok života a kam se vždy rád vracím. Na fotce mě můžete vidět na jedné z akcí, které jsme v minulém roce pořádali v obecní knihovně v malém rumunském městečku Măneciu-Pământeni. Těším na podobná setkávání v naší knihovně, nejen s dětmi, ale i s dospělými, seniory, rodiči na mateřské dovolené a zkrátka všemi které naše akce zlákají.

• OD 1. ZÁŘÍ SE NA VÁS V KNIHOVNĚ MKS TĚŠÍ NOVÝ KNIHOVNÍK