Drobné skladby velkých mistrů - tak zněl název čtvrtečního nádherného koncertu. Podruhé se nám představil smyčcový ansámbl Señoritas složený z absolventek konzervatoří a Janáčkovy akademie múzických umění. Budeme doufat, že v kalendáři najdou pro Adamov ještě jeden termín v letošním roce. Tak snad před Vánocemi na viděnou a teď přejeme krásné léto!