Na setkání s tanečním mistrem Honzou Onderem a jeho taneční partnerkou Luckou Hunčárovou se těšili dospělí i děti.
Pro děti bylo plánováno dopolední setkání nazvané Taneční hrátky s Honzou Onderem. Počasí nám však pokazilo plány a zácpa na dálnici znepříjemnila a o hodně prodloužila Honzovi a Lucce cestu k nám.
Museli jsme tak dopolední pořad zrušit, ale odpolední už proběhl ke spokojenosti všech jeho návštěvníků. Hostem tanečníků byla herečka Dana Batulková, která v roce 2008 s Honzou vyhrála taneční soutěž StarDance. Povídání střídaly taneční ukázky a vřelý potlesk byl vyjádřením spokojenosti návštěvníků této akce.
O setkání však nepřijdou ani děti. Honza s Luckou za nimi přijedou v náhradním termínu - 17. dubna (opět v sále MKS od 10:45 hodin).