Vernisáž výstavy prací JITKY HAVLOVÉ

V rámci dubnové výstavy se vám představí brněnská výtvarnice a fotografka Jitka Havlová. Vernisáž výstavy se uskuteční 23. dubna 2017 v 15 hodin ve Společenském centru MKS Adamov.

Výstava potrvá do 2. 5. vč. a můžete ji navštívit v pracovních dnech v době od 14:00 do 17:00 hodin a v neděli v době od 14:30 do 17:00 hodin.

JITKA HAVLOVÁ

Narodila se roku 1960, žije a pracuje v Brně. Vystudovala grafiku na SUPŠ Brno, jejími profesory byli např. Jiří Šindler, Antonín Odehnal, Ivan a Dalibor Chatrný. Malovat se učila u Petra Skácela a fotku u Ivana Emra. Ve své tvorbě se věnuje mnoha činnostem - zejména fotografii, autorskému šperku a malbě. Zúčastnila se řady skupinových výstav a uspořádala přes dvacet samostatných výstav. Je členkou TT Klubu výtvarných umělců v Brně. Její dílo je zastoupeno ve sbírkách MG v Brně (fotografie, šperky) a uměleckoprůmyslového muzea v Praze (šperky).

• Vernisáž výstavy prací JITKY HAVLOVÉ