Připravujeme zájezd do Národního divadla Praha na představení: MARYŠA

Pro letošní rok jsme slíbili zajištění návštěvy Národního divadla Praha. Nyní pro vás máme konkrétní informaci. Zájezd připravujeme na 5. května 2018 na představení Maryša, které se hraje v historické budově ND od 14 hodin. Rezervaci vstupenek nám Národní divadlo Praha přislíbilo pouze do 2. února 2018. Proto ji musíme podle vašeho zájmu ve stanoveném termínu upřesnit. Máte-li proto zájem o návštěvu ND, přihlaste se do 2. února 2018 v MKS, nebo na tel. č. 607 518 104 nebo e-mailu mksks-adamov.cz.

Doprava: vlakem

Předpokládaná cena zájezdu: 650 – 700 Kč

V titulních rolích se vám představí: Taťjana Medvecká - Lízalka, Vladimír Javorský - Lízal, Pavla Beretová - Maryša, David Prachař - Vávra...
Délka představení: 1 hod. 45 min. - bez přestávky
V jednání je zajištění prohlídky budovy Národníhodivadla Praha.

Režisér Jan Mikulášek nastudoval s herci Národního divadla Maryšu bratří Mrštíků. "Maryša nepatří jen k tomu nejlepšímu, co dnes můžeme na českých scénách vidět, ale je to sebevědomá inscenace evropského formátu s čistou estetickou formou, sladěnými hereckými výkony i přesvědčivým společenským apelem," píše v recenzi Saša Hrbotický. "Na jevišti se nehraje o ničem menším než o krutém zmarnění života, o duševním a fyzickém násilí a především o neschopnosti vzájemně si naslouchat."

  • Připravujeme zájezd do Národního divadla Praha na představení: MARYŠA


Sdílet článek