Dozvuky Salonku dětských adamovských výtvarníků

Po úspěšném Salonku dětských adamovských výtvarníků, kde stejně jako loni byla jedním z partnerů také společnost Eden Europe, byly zástupci společnosti Eden vybrány některé dětské obrázky, jako žhaví kandidáti pro zvětšeniny v centru města. Ze zvolených obrázků hodlá Eden vybrat čtyři dětské motivy, které nahradí stávající výzdobu jejich haly v centru města. Nové obrázky budou odhaleny na konci června 2017 u příležitosti zakončení školního roku.

Během salonku se objevila spousta zajímavých a velice pěkně ztvárněných dětských motivů. Ze všech prací jsme vybrali několik adeptů pro toto ozvláštnění centra města.“ říká Zbyněk Husák, ředitel společnosti. „Od loňska se nám sešlo velké množství kladných ohlasů na výzdobu, která zpříjemňuje nejen místním cestu do práce, na nákup, či posezení v parku. Zvětšeniny dětských motivů na naší hale se tak stávají pěknou tradicí spojenou se Salonkem a Adamovem samotným.“ dodává.

Společnost Eden Europe patří mezi přední evropské výrobce regálových systému pro obchodní řetězce. Letos oslaví 10. výročí působení v Adamově jako obchodně-výrobní společnost. Pro podporu výroby a průmyslové tradice v Adamově Eden neustále hledá zájemce o práci na všech výrobních postech.

K informaci spolupořádající firmy Eden přidává Městské kulturní středisko Adamov také jednu – skutečně už poslední informaci k letošnímu salonku.

V letošním roce jsme „zavedli“ jednu novinku. Tou bylo hlasování návštěvníků výstavy, které určilo vítěze kategorie „cena návštěvníků výstavy“. Všichni příchozí obdrželi při vstupu na výstavu molitanovou žlutou kuličku, kterou mohli umístit k práci, která se nejvíce líbila jim. My jsme kulišky na úplný závěr spočítali a můžeme vám oznámit, že „cenu návštěvníků výstavy“ získává práce

NA NAŠEM KOMÍNĚ SEDÁVÁ ČÁP..,
kterou zhotovily děti z MŠ Jilemnického, třídy Veverek.

Dětem cenu předáme na květnovém setkání s pohádkou.

• Dozvuky Salonku dětských adamovských výtvarníků